مهرک اخص

مهرک اخص

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شمع بلوغ

قايق به گل نشسته بود لبه‌اش را صندلي كردند

کاماروف

نوشته ي:یو.گیبین

میهمانی ...

بوي سيب‌زميني سرخ‌كرده دل آدم را به قاروقور مي‌انداخت و دودش با آنكه هود روشن بود، فضاي اتاق را پركرده بود.

سرنوشت

به مردي که در اطلاعات نشسته بود گفتم براي استخدام آمده ام. من را تا کنار دره عميق و سياهي همراهي کرد.

سرنوشت

به مردي که در اطلاعات نشسته بود گفتم براي استخدام آمده ام. من را تا کنار دره عميق و سياهي همراهي کرد.

ارائه خدمات همدلانه همیشه و همواره در زندگی مردان ایرانی ساری و جاری بوده است. باخبر شدیم خانه روان شناسان و مشاوران و حرف یاورانه با هدف خدمترسانی به زوار کربلای معلی در ایام اربعین حسینی به همت دکتر مظفری سرپرست شعبه استان فارس خانه وتیم ایشان جناب آقای حسن کریمی و سرکار خانم دنیا ونیاکان سرپرست شهرستان کازرون به همت خادمین به زائران اربعین حسینی، به آقا اباعبدالله الحسین (ع) و آقا ابوالفضل العباس (ع) خدمات مشاوره ای و روان شناسی ارائه کردند و پذیرای زائرین ابا عبدالله الحسین بودند. در گفت گویی کوتاه و صمیمانه با جناب آقای حسن کریمی سرپرست شعبه کازرون خانه روان شناسان و مشاوران و حرف یاورانه به ضرورت و روند برپایی موکب پرداختیم و از نحوه خدمات رسانی جویا شدیم زیارت مقبول درگاه الهی، ممنون میشم از این اقدام زیبا و نو در چنین مراسم مقدسی برایم بگویید، چه شد که اقدام به راه اندازی موکب آ نهم در حیطه روانشناسی در مسیر کربلا کردید؟

صفحه1 از4

ماهنامه فرهنگی ، هنری ، اجتماعی ذهن آویز با تلاش جمعی از فرهیختگان و صاحبنظران جامعه در صدد است تا با رویکرد سلامت محور به مسائل جامعه بپردازد. این ماهنامه ، 28 ام هر ماه به صورت تمام الکترونیک از طریق وبگاه www.zehnavizonline.ir با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می شود.خوشحالیم قدمی هرچند کوچک برای سلامت جامعه بر می داریم.

ذهن آویز

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن